ג'סיקה ונערות ליווי בתל אביב

שלום אחים ואחיות יקרים,

כאן ג'סיקה, ואני אחת מאותן נערות ליווי בתל אביב. אני כבר בת עשרים וחמש, ומזה שנתיים וחצי שהצטרפתי לשפע של נערות ליווי בתל אביב. למרות שהייתי בתור נערה מאוד ביישנית, לכשגדלתי תפסתי ביטחון עצמי מוגבר, הפכתי להרבה יותר מינית, שדרגתי את טכניקות הסקס שלי, ונפתחתי להמון דברים חדשים. אומנם אני עדיין צעירה, אבל למדתי דבר או שניים על החיים. אני בחורה ממש מהממת, ועל כך יעידו בחפץ לב מאות הגברים שמזילים עליי ריר בכל פעם שהם רואים אותי, ולו לשבריר השנייה. אני גבוהה, לא גורילה, מטר שמונים ושישה סנטימטרים. יש לי עיני שקד נוצצות, עם הבעה נוקבת. עשיתי קעקוע של תוחם בשפתיים, כמו גם איי ליינר קבוע, ואני נראית תמיד מאופרת, למרות שאני לא נוגעת בכלל באיפור. מיליון ₪ כבר אמרתי?

רציתי לספר לכם על אחד המפגשים הראשונים שלי, כחלק מהקהילה השמחה של נערות ליווי בתל אביב. היה זה בשיא עונת הקיץ, נראה היה שהמזגן בדירה הדיסקרטית שלי שבק חיים, והרגשתי שהמוח שלי עולה בלהבות. החלטתי לקחת יום חופש, ולטבוע ברחמים עצמיים, כשבדיוק הטלפון הנייד שלי התחיל לזמזם. התלבטתי כמה רגעים באם כדאי לי לענות לשיחה, ובסוף החלטתי ללכת על זה.

מעבר לקו שמעתי קול של בחור צעיר. הוא הציג את עצמו בשם אלפרד. נשמע לי מוזר שם כזה מבוגר לבחור כזה צעיר, אבל ניחא. הוא לא בחר את השם שלו, ככלות הכול. אלפרד  ביקש ממני לספק לו שירותי ליווי דרך הטלפון. הוא אמר שזה הפטיש שלו, ואין לו צורך בסקס, והוא מוכן להכפיל לי את הסכום שאני דורשת, ובלבד שאסכים לבקשה שלו, משום שהוא קיבל המלצות חמות עליי. החלטתי לחרוג ממנהגי, ולמרות שמעולם לא עשיתי את זה, הסכמתי לבקשתו.

ואז התחלנו בשיחת הסקס שלנו. אלפרד התחיל למעשה. הוא אמר – "את יושבת על הכלי שלי, והוא ענק. אני מבקש לחדור לתוכך בלי קונדום. תוך כדי כך שאני מסביר לך למה כדאי לך, כי קונדום מקהה את כל התחושות. זה מתחיל לרגשת אותך, כי זאת הפעם הראשונה שלך". זרמתי אתו, ואמרתי – "כן, אלפרד, אתה צודק. אחרוג מן הנוהל הקבוע שלי, ואעשה אתך אהבה בלי קונדום". אלפרד המשיך בדברי הזימה שלו – "אני מושיט יד ומשחק בשדיים שלך. הם התמקמו והזדקרו בקצב מסחרר, ומחייכים אחד לשני. אני מרים את הירכיים שלי למעלה ולמטה, מניע אותך קדימה ואחורה". ואני השבתי – "כן, אלפרד. זה מעולה. לעזאזל, אני מרגישה פשוט בעננים". אחרי חמש דקות אלפרד גמר, והעביר לי בביט שלושת אלפים ₪. חי אדוני, זה היה הכסף הכי קל ומהיר שעשיתי מימי חיי…