כיצד הפכתי את החיים של אישה להיות נערת ליווי?

כיצד הפכתי את החיים של אישה להיות נערת ליווי?

הי,

קוראים לי עמיקם, ואני כמעט בן ארבעים שלוש, בעל עסק עצמאי בתחום המזון. לא קל לי לספר את הסיפור הזה, מעולם לא סיפרתי אותו לאף אחד, בעיקר משום שאני ממש לא גאה במעשיי. אבל הייתי הרבה יותר צעיר, נועז, בלי מעצורים ובפרט מכור לסקס. נראה לי כי הווידוי הזה יקל קצת על המצפון שלי.

ובכן, בסוף הרחוב שלי גרה אישה, אם יחידנית לשני בנים, אשר להגיד יפה וחתיכה יעשה לה עוול, מכיוון שהיא פשוט מושלמת, מעולם לא ראיתי אישה מדהימה כמוה. נהגנו לברך זה או זו בשלום נימוסי בכל פעם שנפגשנו בחוב במשך הרבה זמן.

ביום בהיר אחד התעוררתי ממש חרמן ולא היה לי עם מי ליצור קשר כדי להתפרק, וממש לא היה לי בא לעשות ביד. החלטתי לעשות הליכה, על מנת להרגיע את היצר המיני, ולפתע פגשתי אותה. המוח שלי עבד שעות נוספות ורציתי בכל מאודי להזדיין אתה, כאן ועכשיו עם נערות ליווי .

ידעתי שהיא חווה מצב כלכלי קשה, והחלטתי לנצל זאת. אחזתי בידה והתחלתי לדבר עמה – בהתחלה שאלתי לשלומה ולשלום ילדיה, וניהלו שיחת חולין. אחר כך התקדמתי לעבר מימוש החלום שלי ואמרתי לה כי אני מבין שהיא צריכה כסף, מהר וכמה שיותר, ואני יודע כיצד היא יכולה להשיג זאת.

הצלחתי לסקרן אותה, והיא ביקשה שאמשיך לדבר. אז אמרתי בלי שמץ של בושה – על נערות ליווי אילת יצא לך לשמוע? היא מיד הסמיקה ושתקה כמה שניות. אחר כך היא אמרה כי היא לא תמימה והיא מודעת לעובדה שיש נשים שמוכרות את גופן עבור כסף.

אמרתי לה שהכל זה עניין של פרספקטיבה והיא יכולה להרוויח הון עצום, וכדי להבין אם זה מתאים לה – כדאי שתעשה סקס קודם כל אתי, תמורת סכום נאה, ואז שתחליט בעצמה. היא מעט היססה ואז הסכימה, למרבה פליאתי.

קבענו שאגיע לדירתה לאחר ששני ילדיה ילכו לישון, וכך היה. מה אגיד לכם, היא ממש הפתיעה אותי. כמה שהיא נראית ילדה טובה ותמימה, במיטה היא חיית פרא, ממש נינג'ה. לא היה לי מעולם סקס פרוע כזה, מעבר לכל הציפיות. לאחר שגמרנו, הצעתי לה להיפגש באופן קבוע, ואשלם לה אף יותר. היא הנהנה בחיוב, וזה בדיוק מה שקרה.

עם הזמן גיליתי שהיא ממש התלהבה מהמקצוע החדש שלה, והוסיפה המון לקוחות חדשים. היא כמובן עברה לדירה חדשה והיא נהנית כיום מרמת חיים גבוהה מאוד.

אני לא מתגאה במעשיי. אילו הייתי מבין מלכתחילה שאני אהיה זה הגורם לקלקל אותה, הייתי נמנע מלעשות זאת, בהן צדק.