מה נתנו לי השירותים של נערת ליווי?

מה נתנו לי השירותים של נערת ליווי?

המיתוסים על נערות ליווי הם מרובים, ולא בהכרח נכונים. אומנם יש לשלם עליהם, ולא מעט, ואומנם מדובר בבחורות ששכבו עם המון גברים לפניכם, וימשיכו לעשות זאת גם אחריכם, אבל כולם יודעים כי לגברים יש יצר מיני מפותח, ואם אין להם סקס בהישג ידם, הם ינסו להשיג אותו בכל דרך אפשרית. הגברים חפצים למצוא מקום שבו הם יוכלו לפרוק את המתחים, הבעיות, הלחצים וכיוצא בזאת אשר מאפיינים את שגרת היום שלהם, ואם הם לא בקשר זוגי או אם הם לא מסופקים מבת הזוג שלהם, הם יבחרו לשכור את השירותים של נערות ליווי.

זה בדיוק מה שקרה לי, ולא רק פעם אחת. אני עובד בהיי טק, מכך תבינו שהעבודה מאוד לחוצה ומתנהלות בשעות לא שעות. הייתי זמן רב בודד, לא מצאתי את הנפש התאומה שלי, השתוקקתי למגע היד של אישה, למישהי שבאמת תאזין לי בתשומת לב מלאה, למישהי שתספק אותי גם מינית. שוטטתי ברחבי אינטרנט באתרים שמציעים שירותי ליווי. חמש שש בחורות נראו לי ממש אחלה, החלטתי להתקשר לכולן ולהחליט לפי זרימת השיחה במי לבחור.

השיחות הראשונות לא מצאו חן בעיניי, הבחורות נשמעו לי פשוטות מדי, חסרות השכלה, חסרות מעוף וכיוצא בזה. השיחה האחרונה גאלה אותי מייסוריי. בשיחה זו הכרתי את יפעת. בחורה אינטליגנטית, עם נתונים טבעיים מרשימים, בעלת שני תארים אקדמיים, פשוט אחלה. בתום השיחה קבענו להיפגש אחרי שעתיים.

הגעתי למקום שהיא ציינה וחיבקתי אותה לשנייה. ישר חשתי במשיכה שהלכה והתחזקה עם כל רגע שעבר. היא אחזה בידי והובילה אותי לסלון, בו היו מונחות שתי כוסות וויסקי. שתינו אותו, ואז היא הובילה אותי לחדר השינה. היא הבינה שאני מתוח, וציינה כי עדיף שקצת נשוחח קודם.

סיפרתי לה על הקשיים שלי בעבודה, על השעות המטורפות שאני חייב לעבוד ועל המחסור בזמן לבילויים. היא ענתה לי תשובות שמלאות בתובנות ובאכפתיות. כאשר כבר נפתחתי, התחלנו בסקס, שהייתי המום לגלות שיש בי שרירים או מקומות כה רגישים, שלפני זה לא ידעתי על קיומם בכלל.