מילואים קרביים עם נערות ליווי

מילואים קרביים עם נערות ליווי

הכנסתי את האצבע עד הסוף והדס גנחה בקול "אאאהההה" היא כיווצה את רגליה וידיה סביבי כמו עיסוי עסיסי. הוצאתי את אצבעי ושוב הכנסתי, הדס שוב גנחה, הפעם פותחת פה, ממלמלת "אני לא מאמינה…אאה" ועוד פעם החדרתי את אצבעי, הפעם לעומק והיא בתגובה גילגלה את עיניה מעלה, נתלית עלי עם זרועותיה שסביב לעורפי ואני מוציא ומכניס את אצבעי, מזיין את האישה הנשואה והיפה הזאת עם אצבעי, מביט בה ומתענג לראות כיצד הבעות פניה משקפות את האקט המיני עליו אני שוקד, מתרגש לחשוב ששנינו מתחברים בגוף ובנפש, נשיפותיה ננשמות על ידי נשימותי ונוזלי גופה נספגים בגופי. אקט מיני אסור, נשימות אסורות ונוזלים אסורים, כולם מתבוללים לתחושה עוצמתית בלתי מוכרת שאין שני לה, מתיקות סקס אסור.

ידי השניה נשלחה לפתוח את אבזם המשהיה ומהר מאוד הצלחתי למשוך את בד המשהה ולשחרר לחופשי שני שדיים מלאים וזקופים המתנדנדים לקצב אצבעי הדופקת באיבר מינה. תפסתי שד והתחלתי ללוש אותו בייחום, משפשף את הפטמה, מרגיש את התאווה הדו צדדית שבה שנינו נמצאים, היא ניסתה לקמר את גבה ולהתפתל כמו נחש במקומה, משתוללת מהזרמים שנגיעות ידי מכות בה.

העברתי את אצבעותי, תר אחר הנקודה, מקור תענוגותיה של אשת האיש המרהיבה הזאת המוטלת עירומה מתחתי כשאצבעותי פורטות על איבריה המוצנעים כמו נערות ליווי . הדס שלחה את ידיה ומתחה את גומי הבוקסר, מכניסה את שתי ידיה פנימה ואוחזת בבשר הישבן שלי, מושכת אותי אליה ומתגרה מכל תנועה המקרבת את גופי לשלה. הייתי מרוגש, המחשבה כי גברת זרה נמצאת איתי באקט מיני, כי היא מושכת אותי אליה ומתענגת מאצבעי התחובה לה בנרתיק ומכף ידי הקשיחה המועכת וממוללת את עופריה, הרגשתי רצון אדיר לחדור לתוכה.

הבוקסר שלי היה מתוח ואני דחפתי את אגני קדימה, מציץ ורואה כיצד שפתיה התחתונות פתוחות והאוהל שבמרכז תחתוני נלחץ ונדחף בניהן, זקפתי נכנסה לה, נדחפת אל מקורה בכוח, סופגת את מיצי התאווה המופרשים על ידה. הדבר שברגע זה הכי רציתי בעולם היה לשחרר את איברי מהבוקסר ולהכניס אותו לתוכה כבדרך הטבע. המשכתי ללחוץ פנימה, מרגיש גם עם הבוקסר שמקיף את זכרותי את ההרגשה של תחילת החדירה אל מעמקה.

הדס גנחה והשתוללה מתחתיי, ידיה שאחזו בישבניי משכו אותי אליה, מנסה לעזור לתנועת מפשעתי הקודחת בנרתיקה.

המשכתי ללחוץ בקצב, מניע את גופי כבתנועת זיון, מביט בה מתפתלת מהמגע, כל כך רציתי אותה, כל כך רציתי לשגול אותה, אך לא העזתי להסיר את הבוקסר. התחלתי ללחוש לה מילים חמות באוזן ומנגד הרגשתי את המחסום של בד הבוקסר המונע מכל זכרותי לפלוש אל קירבה.

אמרתי לה כי אני רוצה אותה, שהיא סקסית כל כך, בשיאו של כל משפט דחפתי את האיבר שלי קדימה בלחץ רב על הרווח של שפתי הנרתיק שלה, בכל רגע כזה הבטתי על פניה המביעות ייחום, מתכווצת בטירוף רגעי, נאנחת בקול, מתנשמת בכבדות, מוציאה לשון להרטיב את שפתיה של נערת ליווי בצפון.