שאלת המיליון דולר

שאלת המיליון דולר

שאלת המיליון דולר – האם כל מי שמספקת נערות ליווי במרכז היא בהכרח תספק לכם סקס? לא בטוח. שמענו את סיפורו האישי והמרתק של דוקטור אלון, והופתענו לגלות דברים חדשים בתחום זה. המשיכו לקרוא את הסיפור הזה, ותופתעו אף אתם, בדיוק כמונו.

האם מחויב המציאות, שכל אישה שעוסקת בתחום של נערות ליווי, אף תספק לכם סקס?

תאמינו לנו, יצאנו לבדוק את הסוגיה הכה מרתקת הזאת, שנוגעת לשאלה שמעניינת בוודאי את מרבית הגברים, שלקיים סקס זמין בכל עת, תמורת תשלום, על ידי שכירת נערות ליווי בחיפה , עשוי להיגמר למורת רוחם בכך שנערת הליווי לא תסכים לספק להם שירותי סקס. בדקנו את העדויות של כל מיני גברים, הצלבנו את הסיפורים שלהם, זה מול זה, והחלטנו לבסוף להביא לפניכם את הסיפור שהיה הכי אותנטי ואמתי בעינינו, סיפורו של דוקטור אלון.

שלום לכל חובבי נערות הליווי,

שמי אלון ואני רופא כירורג פלסטי, הווה אומר – אני נפגש על בסיס קבוע עם מנעד רב של נשים, חלקן ממש מהממות, שצריכות רק טיפול אסתטי מזערי, וחלקן נשי שהגורל ממש לא האיר להן את פניו, וכמה שהן יעברו יותר ניתוחים פלסטיים, הן לעולם לא ייראו טוב, לפחות לא באופן טבעי. מטבע הדברים, אני מחויב לשמירה על סודיות של המטופלות שלי, כולל להימנע מיצירת כל קשר אישי. לפעמים זה מצער אותי, כיוון שאני פוגש לא פעם, כאמור לעיל, נשים שממש ניחנו ביופי קסום, שהייתי מת "לעשות להן טובה", ולהיכנס עמן למיטה, ברגע שהן פוקדות את מפתן הקליניקה שלי, אבל אני איש מקצוע מכובד, ששמי הולך לפניי כבר המון שנים, ולא אסתכן באיבוד כל המוניטין שצברתי במשך שנים כה רבות של השקעה מטורפת בלימודים, כמו גם בפרקטיקה מעשית.

לא תמיד אני מלווה בבת זוג, גם בשל כך כי אני עובד שעות מטורפות מסביב השעון, מה שמונע בעדי מלצאת לבלות, להכיר ולהשקיע בזוגיות, וגם בשל כך כי טרם הצלחתי למצוא את האחת והיחידה, שתגרום ללב שלי להחסיר פעימה בכל מפגש חדש אתה. ומתוקף היותי יצור מאוד מיני, שהדבר האחרון שבא לו זה לוותר על סקס, אני נוטה לעתים קרובות להשתמש נערות ליווי.

תמיד האמנתי כי כל נערת ליווי מספקת בכל רגע נתון, שבו שכרו את נערותה, סקס, לכל מי שמגיע אליה, ומה שמשלמים לה מתחיל ונגמר בסקס, סקס פרוע, סקס לפי הפנטזיות הכי מרחיקות לכת של גברים מסוימים, לא ממש הבנתי אם נערות הליווי ממש נהנות מהסקס עצמו או שהן עושות הצגה, וכנראה שגם לעולם לא אבין, אבל לא ידעתי שישנן נערות ליווי שממש לא יספקו לכם נערות סקס. מבולבלים? להלן אסביר לכם בהרחבה, ותבינו הכל לבסוף.

יש נערות ליווי שנועדו למטרות ייצוגיות בלבד, כמו למשל – לאנשי עסקים בעת אירוע חברתי או עסקי, ולא תמיד הגבר מעוניין גם בסקס. יש מצבים שבהם הגברים חסרי ניסיון, חסרי גבריות ובעיקר חסרי כל הבנה מה עושים עם הנשים בכלל? והם באים ורק מתייעצים עם נערות הליווי, ולא תמיד מעוניינים להזדיין אתה. ויש מצבים שבהם הגברים דווקא תרים אחר נערת הליווי שתשלוט בהן, ואין להם כל רצון לגעת בה , בוודאי שלא לשכב עמה.